از خوندن زبان زده میشم...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سلام خسته نباشید من خیلی دوست دارم انگلیسی رو یاد بگیرم اما بعد از یه مدتی حال و حوصله خوندشو ندارم و ازش زده میشم میشه راهنماییم کنین.

سلام مهربان عزیز،

از خودتان مأیوس نشوید.
شاید بعضی وقت‎ها در یادگیری زبان انگلیسی کمی شکست بخورید و به مرحله‎ای برسید که نتوانید همانطوری که به زبان مادری ‎تان صحبت می‎کنید، به انگلیسی هم صحبت کنید و حتی ممکن است نتوانید کلمات درستی را بکار ببرید.
تقریباً هر کسی که انگلیسی یاد می‎ گیرد دچار این مشکلات می‎شود که در روند یادگیری کاملاً طبیعی است. اگر واقعاً در انگلیسی غرق شده باشید این روند فقط چند هفته طول می‎کشد اما اگر هفته‎ای دوبار سراغ انگلیسی می‎روید این حالت سال‎ها طول خواهد کشید. تنها راه غلبه بر این نوع شکست، تمرین است و تمرین است و تمرین.
یادتان باشد که دلیلش این نیست که شما به اندازۀ کافی باهوش نیستید و یا انگلیسی خیلی سخت است و بدانید که برای خیلی از افراد پیش می‎آید. نمی‎توان از این شکست موقتی فرار کرد پس به استقبالش بروید تا هرچه سریع‎تر این مرحله را پشت سر بگذارید.

متن بالا بخشی از مقاله ی "هنگام صحبت کردن به انگلیسی نباید این 7 کار را انجام دهیم" است. پیشنهاد میکنم اون مقاله رو کامل مطالعه کنید و اگه کمکتون نکرد، باز مشکلتون رو دقیقتر مطرح کنید....