تهیه مطالب کلاسهای قبلی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

با عرض سلام و خسته نباشید
من حقیقتا جزو ان افرادی هستم که علاقه وافری به فراگیری زبان انگلیسی دارم لیکن امکان حضور در کلاسهای فیزیکی برایم مقدور نیست به همین دلیل بدنبال کلاسهای مجازی هستم امشب با سایت زیبای شما اشنا شدم و در ان عضو شدم و طی صحبتی که با دوستان گرامی در چت داشتم متوجه شدم که 51 کلاس را از دست داده ام :-(
از طریق ازمون تعیین سطح در سایت شما متوجه شدم که امتیاز من در حد متوسط است (امتیاز من 16 شد)لیکن من دوست دارم که از سطح مبتدی شروع کنم حال چند سوال از محضر شما اساتید محترم دارم و ممنون میشوم که پاسخ مرا بدهید :
1-چگونه میتوانم مطالب قبلی کلاسها را تهیه و مطالعه نمایم؟(با توجه به اینکه درحال حاضر من ساکن اصفهان هستم و به زودی به جزیره قشم نقل مکان میکنم)
2-طی چت با کاربران سایتتان متوجه شدم که گویا استاد گرامی فرمودند که مطالب قبلی را برروی سی دی رایت نمودند و به هنرجویانی که ساکن تهران هستند ارائه میدهند ، حال من که ساکن اصفهان هستم چگونه میتوانم ان سی دی را تهیه نمایم؟
3-ایا واقعا حضور در این کلاسهای انلاین شما میتواند ارزوی دیرینه مرا جهت فراگیری علمی و عملی زبان انگلیسی جامه عمل بپوشاند؟(خوشحال میشوم در صورت امکان راهنمایی های تکمیلی در جهت تسلط بر این زبان زیبا را به من ارئه نمایید)
از اینکه متن من طولانی شد واقعا عذرخواهی میکنم هر چند که در متن من خیلی پراکندگی بیان وجود دارد اما امیدوارم که توانسته باشم خواسته ام را به شما منتقل نمایم.
درکل : من تمایل وافر به فراگیری علمی و عملی زبان انگلیسی را دارم و از اینکه مدت زیادیست که از این شاخه به ان شاخه پریدم خسته شدم حال دست یاری به سوی شما اساتید محترم دراز کرده ام تا با راهنمایی های شما در این راه موفق شوم پس بی صبرانه در انتظار پاسخ و راهنمایی های شما اساتید محترم هستم.
با تشکر
موفق و شادکام باشید

با سلام مجدد در ایمیل ارسالی توسط شما به من اعلام شد که سوال من در این قسمت سایت قرار گرفته و یک جواب کامل را دریافت خواهم کرد لیکن حالا که به این صفحه منتقل شدم پاسخی از جانب شما بابت سوال من ثبت نشده است.