اصطلاحات انگلیسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اصطلاحات انگلیسی (idioms) تعدادی از کلمات هستند که کنار هم می آیند و دارای معنایی متفاوت با معنای تک تک کلمات تشکیل دهنده آن اصطلاح می باشند. این مسئله یادگیری آن اصطلاح را برای زبان آموزان دشوار میکند. به عنوان مثال اصطلاح smell a rat در جمله ی "I can smell a rat"  به معنای "قضیه بوداره" و یا "یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست" می باشد در حالیکه معنای لغت به لغت آن این چنین است: "بوی موش صحرایی می آید"

smell a rat

در بخش اصطلاحات انگلیسی لنگوئج تایز شما میتوانید اصطلاحات مختلف و رایج زبان انگلیسی را فرا بگیرید. به همراه هر اصطلاح، معادل فارسی، مفهوم اصطلاح به فارسی و انگلیسی، یک مثال انگلیسی و همچنین یک تصویر زیبا قرار گرفته تا درک مفهوم و کاربرد اصطلاح برای شما زبان آموزان عزیز آسانتر شود. برای مشاهده ی تصویر بزرگتر و معادل فارسی و بقیه ی توضیحات روی متن اصطلاح کلیک کنید. لیست اصطلاحات سایت به تدریج و به صورت روزانه تکمیل میگردد.

از آنجایی که تمامی موارد ذکر شده اعم از تصویر، تعریف و مثال (به انگلیسی و فارسی) توسط تیم لنگوئج تایز طراحی و نوشته شده و به رایگان در اخیار شما قرار گرفته، خواهشمندیم در صورت استفاده حتما لینک این صفحه http://www.languageties.com/fa/idioms و یا لینک هر اصطلاح را به عنوان منبع ذکر نمایید.