اخبار لنگوئج تایز

ارسال تمرین و سوال در شبکه های اجتماعی: روشی نوآورانه

امروز را با یک خبر خوب برای کلیه کاربران لنگوئج تایز آغاز می کنیم:از این هفته با تمرین های کاملاً متفاوت و جدید همراه شما هستیم. در زیر به طور خلاصه به بخشی از این تغییرات اشاره می کنیم:

نوروز ۱۳۹۶ مبارک

پیشاپیش سال نو را به شما همراهان و زبان آموزان عزیز تبریک می گوییم. در روزهای تعطیل عید از طریق ایمیل و پشتیبانی تلگرام با شما در ارتباط هستیم. از مطالعه کتاب و انجام تکالیف خود غافل نشوید!

 سالی مملو از خوش خبری برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار                     تو خوشنود باشی و ما رستگار

دانلود ترانه ها ی انگلیسی به همراه متن و ترجمه فارسی

بخش ترانه و موسیقی سایت حدود دو هفته است که راه اندازی و با استقبال خوبی مواجه شده است. هم اکنون به درخواست شما کاربران محترم فایلهای صوتی ترانه ها نیز به سایت افزوده شد. از این پس شما میتوانید ترانه مورد نظر خود را در بخش ترانه های انگلیسی دانلود کرده و یا به صورت آنلاین گوش دهید. نرم افزار پخش کننده فایلهای صوتی با قابلیت Html5 به شما این امکان را میدهد که از طریق کامپیوتر، موبایل و یا تبلت خود به راحتی این ترانه ها را پخش کرده و همزمان متن و ترجمه آنرا مشاهده کنید.

استفاده از adobe connect برای برگزاری کلاسهای رایگان زبان انگلیسی

نرم افزار Adobe Connect محصول شرکت Adobe و از قویترین پلت فرمهای برگزاری کلاس مجازی است. شما میتوانید از طریق مرورگر کامپیوتر خود در کلاسهای مجازی سایت لنگوئج تایز شرکت کنید. همچنین کاربران آیفون و تبلت آیپد و یا اندروید میتوانند از اپلیکیشن های ویژه این نرم افزار استفاده کنند.

 

افزودن دیدگاه بدون عضویت در سایت

با توجه به درخواست شما کاربران محترم و در جهت بهبود رابط کاربری سایت و سهولت ارسال نظرات ، تغییری در سیستم ارسال دیدگاه (comment) سایت انجام شد. از این پس بازدیدکنندگان سایت قادر خواهند بود دیدگاه های و سوالات خود را بدون عضویت و یا ورود به سایت ارسال کنند. کافیست در پایین هر مطلب در قسمت "افزودن دیدگاه جدید" نظر و یا سوال خود را وارد کرده و ذخیره کنید. در ضمن میتوانید با انتخاب گزینه ی

نوروز ۱۳۹۴ مبارک

سایت لنگوئج تایز با هدف کمک رسانی به زبان آموزان و استادان زبان در سال 1392 پس از یک سال برنامه ریزی، تحقیق و تولید محتوا افتتاح شد. در ابتدا مطالبی که توسط تیم لنگوئج تایز نوشته شده بود روی وبسایت قرار گرفت و کم کم  سرویس های سایت راه اندازی شد. یکی از سیاست های ما این بوده که منابع و خدمات آموزشی سایت همگی به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار بگیرد که خوشبختانه تا این لحظه همینطور بوده است. یکی از مهمترین خدماتی که با استقبال خوبی نیز روبرو شد برگزاری کلاسهای مجازی آموزش زبان انگلیسی بوده که به صورت صوتی و متنی در سطوح مختلف انجام میشود.

کادوی کریسمس لنگوئج تایز: کلاسهای مجازی انگلیسی

کریسمس مبارک! سال 2015 سال مهمی برای لنگوئج تایز هست. طبق برنامه ریزی تیم سایت، سرویس های مهمی در سال 2015 ارائه خواهد شد و بالا نگه داشتن کیفیت سرویس دهی چه ازلحاظ فنی و چه آموزشی، کار آسانی نیست. همین مسئله اهمیت این سال را نشان میدهد. ما آگاه هستیم که علیرغم تمامی سعی و تلاشمان ضعف هایی در کارمان وجود خواهد داشت اما امیدواریم که با کمک و بازخورد شما بازدیدکنندگان عزیز، کم کم این مشکلات را برطرف کنیم.

افتتاح رسمی سایت لنگوئج تایز

امروز، 29 آذر (20 دسامبر)، وبسایت لنگوئج تایز به طور رسمی افتتاح شد! 29 آذر از یک طرف طبق تقویم ایران در هفته ی پژوهش قرار دارد و از طرفی طبق تقویم رویدادهای بین المللی سازمان ملل، روز جهانی همبستگی نامیده شده.

راه اندازی بخش "سوالات کلاس بحث آزاد" برای استادان زبان انگلیسی

بخش "سوالات و موضوع بحث و گفتگو" شامل بیش از 1300  سوال در 200 موضوع مختلف می باشد. ما سعی کردیم سوالها بحث برانگیز و مناسب کلاسهای بحث آزاد باشند تا شما استادان بتوانید سوالهای مربوط به موضوع دلخواه خودتون رو انتخاب و در کلاس مطرح کنید.

صفحه‌ها